Nabory wniosków - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nabór wniosków - KFS (rezerwa)

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza uzupełniający nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). SKŁADANY WNIOSEK MUSI MIEŚCIĆ SIĘ W OBSZARZE PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO Z PRIORYTETÓW wydatkowania ustalonych przez Radę Rynku Pracy na 2018 rok

Wstrzymanie przyjmowania wniosków - bon stażowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyznanie bonu stażowego osobie bezrobotnej do 30 roku życia. Powyższe podyktowane jest wysoką kwotą zobowiązań finansowych przechodzących na 2019 rok.

Nabór wniosków - roboty publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 20.08.2018r. do dnia 31.08.2018r. będzie prowadzony nabór wniosków o organizację robót publicznych. Kwota refundacji 1600,00 zł + składki ZUS od tej kwoty przez okres do 5 miesięcy, jednakże nie dłużej niż do dnia 28.02.2019r.

Nabór wniosków - środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Nabór wniosków - środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). SKŁADANY WNIOSEK MUSI MIEŚCIĆ SIĘ W OBSZARZE PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO Z PRIORYTETÓW wydatkowania ustalonych przez Radę Rynku Pracy na 2018 rok: Priorytet I...

Nabór wniosków - refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanych osób bezrobotnych w ramach środków rezerwy Funduszu Pracy. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000,00 zł.

Wyświetlanie 1 - 5 z 13 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę