Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Aktualności

Nabór wniosków - staże RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie zawarcia umów o zorganizowanie staży na okres 3 miesięcy (najdłużej do 14.12.2018 r.) w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłobucku (III)" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi...

Nabór wniosków o przyznanie środków z PFRON na podjęcie działalności gospodarczej dla osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z PFRON na podjęcie działalności gospodarczej dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłobucku NABÓR WNIOSKÓW PROWADZONY BĘDZIE W TERMINIE OD DNIA 13.08.2018 r. DO DNIA 24.08.2018 r.

Zatrudnianie cudzoziemców - materiały instruktażowe

W załączeniu udostępniamy linki do materiałów instruktażowe dla pracodawców związanych z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce, które przygotowane zostały przez Zieloną Linię.

Wstrzymanie wydawania i przyjmowania wniosków w sprawie zawarcia umów o zorganizowanie staży dla osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków w sprawie zawarcia umów o zorganizowanie staży dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu ze środków PFRON.

Nabór wniosków - środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Nabór wniosków - środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). SKŁADANY WNIOSEK MUSI MIEŚCIĆ SIĘ W OBSZARZE PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO Z PRIORYTETÓW wydatkowania ustalonych przez Radę Rynku Pracy na 2018 rok: Priorytet I...

Wyświetlanie 1 - 5 z 51 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę