Nabory wniosków - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Nabory wniosków

 • Nabór wniosków - bon zatrudnieniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu zatrudnieniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie od dnia 17.02.2020 r. do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

 • Nabór wniosków - prace interwencyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 17.02.2020 r. będzie prowadzony nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych. Refundacja przysługuje w kwocie 810,00 zł + składki ZUS od tej kwoty przez okres do 5 miesięcy.

 • Nabór wniosków - szkolenie indywidualne

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 07.02.2020 r. rozpoczyna nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne. Osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy mogą ubiegać się o sfinansowanie do kwoty 4.000,00 zł kosztów jednego szkolenia indywidualnego. W przypadku szkolenia droższego, gdy jego koszt przewyższać będzie wysokość...

 • Nabór wniosków - bon szkoleniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 07.02.2020 r. do wyczerpania środków finansowych osoby bezrobotne do 30 roku życia lub poszukujące pracy do 30 roku życia będące opiekunem osoby niepełnosprawnej mogą ubiegać się o przyznanie bonu szkoleniowego do łącznej kwoty 4.000,00 zł.

 • Nabór wniosków - dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej PO WER

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kłobuckim (IV)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu...

Wyświetlanie 1 - 5 z 12 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę