Nabory wniosków - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Nabory wniosków

 • Nabór wniosków - bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kłobuckim (IV)” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.1.1 PO WER.

 • Nabór wniosków - bon na zasiedlenie Fundusz Pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje osoby bezrobotne do 30 roku życia, o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach środków Funduszu Pracy.

 • Wstrzymanie przyjmowania wniosków - bon na zasiedlenie PO WER

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Powyższe podyktowane jest wyczerpaniem środków finansowych przeznaczonych na realizację tego zadania.

 • Wstrzymanie przyjmowania wniosków - jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że z dniem 06.09.2019r. godz. 15.00 wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków w sprawie przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej z uwagi na wyczerpanie środków finansowych przeznaczonych na realizację tego zadania. W momencie otrzymania dodatkowych środków finansowych na...

 • Wstrzymanie przyjmowania wniosków - szkolenia indywidualne

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że z dniem 06.09.2019 r. wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne. Powyższe podyktowane jest wyczerpaniem środków finansowych przeznaczonych na realizację tego zadania. W momencie otrzymania dodatkowych środków finansowych na szkolenia indywidualne, tut. Urząd...

Wyświetlanie 1 - 5 z 10 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę