Nabory wniosków - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Nabory wniosków

 • Nabór wniosków - staże EFS+

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie zawarcia umów o zorganizowanie staży dla osób bezrobotnych na okres do 5 miesięcy w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłobucku” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), w ramach...

 • Wstrzymanie naboru wniosków - dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej Fundusz Pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że z dniem 17.03.2023r. godz. 15.00 wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków w sprawie przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków Funduszu Pracy.

 • Nabór wniosków - dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej Fundusz Pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach środków Funduszu Pracy przyznanych na finansowanie programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej.

 • Nabór wniosków - bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach środków funduszu pracy.

 • Nabór wniosków - bon szkoleniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 23.01.2023 r. osoby bezrobotne do 30 roku życia lub poszukujące pracy do 30 roku życia będące opiekunem osoby niepełnosprawnej mogą ubiegać się o przyznanie bonu szkoleniowego do łącznej kwoty 6.500,00 zł .

Wyświetlanie 1 - 5 z 13 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę