Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Aktualności

 • Nabór wniosków - bon zatrudnieniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu zatrudnieniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie od dnia 17.02.2020 r. do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

 • Nabór wniosków - prace interwencyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 17.02.2020 r. będzie prowadzony nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych. Refundacja przysługuje w kwocie 810,00 zł + składki ZUS od tej kwoty przez okres do 5 miesięcy.

 • Nabór wniosków - dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 r.ż.

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 17.02.2020r. będzie prowadzony nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia.

 • Nabór wniosków - doposażenie stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanych 9 osób bezrobotnych w ramach środków Funduszu Pracy. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000,00 zł.

 • Nabór wniosków - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

  Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) w ramach priorytetów MRPiPS ustalonych na rok 2020.

Wyświetlanie 1 - 5 z 144 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę