Nabory wniosków - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Nabory wniosków

 • Wstrzymanie naboru wniosków - doposażenia stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku z dniem 07.08.2020 r. wstrzymuje nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Powyższe spowodowane jest wyczerpaniem środków finansowych przeznaczonych na realizację tej formy wsparcia.

 • Nabór wniosków - prace interwencyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku wznawia nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych. Nabór prowadzony będzie od dnia 04.08.2020 r. do czasu wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

 • Nabór wniosków - doposażenie stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanych 4 osób bezrobotnych w ramach środków Funduszu Pracy.

 • Nabór wniosków - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

  Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) w ramach priorytetów MRPiPS ustalonych na rok 2020.

 • Nabór wniosków - staż PO WER

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku wznawia nabór wniosków w sprawie zawarcia umów o zorganizowanie staży dla osób bezrobotnych do 30 roku życia na okres od dnia rozpoczęcia stażu do dnia 30.11.2020 r. (nie krócej niż na 3 m-ce) w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kłobuckim (IV)” współfinansowanego ze...

Wyświetlanie 1 - 5 z 13 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę