Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Aktualności

 • PUP w Kłobucku w gronie najlepszych urzędów w kraju

  Po raz kolejny Małgorzata Szymanek - dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kłobucku odebrała dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kłobucku nagrodę za zajęcie I-go miejsca w województwie śląskim i czołowego miejsca w kraju w kategorii: Uzyskanie w 2019 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych wobec osób bezrobotnych – w szczególności...

 • Nabór wniosków - bon zatrudnieniowy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu zatrudnieniowego dla osób bezrobotnych do 30 roku życia. Nabór prowadzony będzie od dnia 17.02.2020 r. do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

 • Nabór wniosków - prace interwencyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 17.02.2020 r. będzie prowadzony nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych. Refundacja przysługuje w kwocie 810,00 zł + składki ZUS od tej kwoty przez okres do 5 miesięcy.

 • Nabór wniosków - dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 r.ż.

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że od dnia 17.02.2020r. będzie prowadzony nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia.

 • Nabór wniosków - doposażenie stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków w sprawie dokonywania refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanych 9 osób bezrobotnych w ramach środków Funduszu Pracy. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000,00 zł.

Wyświetlanie 1 - 5 z 145 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę