Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Aktualności

EUROPEJSKI DZIEŃ PRACODAWCÓW

UWAGA PRACODAWCO !!! POWIATOWY URZĄD PRACY W KŁOBUCKU SERDECZNIE ZAPRASZA NA „EUROPEJSKI DZIEŃ PRACODAWCÓW”. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 8 LISTOPADA 2018 R. W PUP W KŁOBUCKU (SALA 201 , I PIĘTRO).

Nabór wniosków - bon na zasiedlenie PO WER

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla 7 osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kłobuckim (III)” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.1.1 PO WER. Nabór prowadzony...

Wstrzymanie wniosków o organizację prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że z dniem 03.10.2018 r. wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków o organizację prac interwencyjnych.

Work@PL - Praca w Polsce

Work@PL to wydarzenie o charakterze targów pracy on-line, które odbędzie się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Nabór wniosków - bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje osoby bezrobotne do 30 roku, dla których ustalono I lub II profil pomocy, o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach środków rezerwy Funduszu Pracy.

Wyświetlanie 1 - 5 z 62 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę