Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku


Nagłówek

Aktualności

Work@PL - Praca w Polsce

Work@PL to wydarzenie o charakterze targów pracy on-line, które odbędzie się 10 października 2018 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Nabór wniosków - bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje osoby bezrobotne do 30 roku, dla których ustalono I lub II profil pomocy, o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach środków rezerwy Funduszu Pracy.

Nabór wniosków - KFS (rezerwa)

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza uzupełniający nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). SKŁADANY WNIOSEK MUSI MIEŚCIĆ SIĘ W OBSZARZE PRZYNAJMNIEJ JEDNEGO Z PRIORYTETÓW wydatkowania ustalonych przez Radę Rynku Pracy na 2018 rok

Wstrzymanie przyjmowania wniosków - bon stażowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że wstrzymuje wydawanie i przyjmowanie wniosków o przyznanie bonu stażowego osobie bezrobotnej do 30 roku życia. Powyższe podyktowane jest wysoką kwotą zobowiązań finansowych przechodzących na 2019 rok.

Nabór wniosków - prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje, że posiada środki finansowe na organizacje prac interwencyjnych w ramach środków rezerwy Funduszu Pracy. Kwota refundacji 750,00 zł + składki ZUS od tej kwoty przez okres do 5 miesięcy. Po zakończeniu refundacji wymagane jest zatrudnienie na okres co najmniej 6 miesięcy.

Wyświetlanie 1 - 5 z 59 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę